Zapewniamy Ci osobistego Doradcę Serwisowego reagującego na potrzeby

  • Finansowy "Anioł Stróż", doskonale zorientowany w Twojej sytuacji finansowej, sugerujący najtrafniejsze rozwiązania z zakresu finansów osobistych
  • Rzeczowe doradztwo w zakresie posiadanych produktów oraz pomoc w zakresie doboru nowych
  • Optymalna dywersyfikacja dotychczasowych portfeli oraz zwiększanie ich efektywności

Ubezpieczenia

Na rynku jest dostępnych mnóstwo produktów ubezpieczeniowych, a Twój Doradca Serwisowy przy pomocy licencjonowanego Brokera pomoże Ci dobrać najlepszą ochronę od najważnieszych rodzajów ryzyka w życiu osobistym, czy przy prowadzonej dzialalności.

Własną potrzebę ubezpieczeniową bardzo łatwo wypychasz ze świadomości, gdyż wiąże się ona z negatywnym doświadczeniem lub wyobrażeniem. Dopiero Broker ubezpieczeniowy, w oparciu o indywidualną analizę ryzyk, uświadamiania Twoje potrzeby i przedstawia najbardziej dopasowane produkty ubezpieczeniowe.

Czy należysz do grona - mądry Polak po szkodzie?

Jeżeli nie chcesz znaleźć się w tej grupie osób, która po zaistnieniu szkody wypomina sobie brak ubezpieczenia od "fikcyjnego" ryzyka skontaktuj się ze swoim Doradcą Serwisowym, który przekarze Twoją sprawę do licencjonowanego Brokera Ubezpieczeniowego.

Poniżej przedstawiamy podstawowy zakres ubezpieczeń (materiał informacyjny):

Kompleksowe ubezpieczenia dla firm

Przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie oraz dla wszystkich podmiotów prawnych, jednostek organizacyjnych nie będących osobami prawnymi.

więcej informacji

Ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe

Ubezpieczenie na życie przeznaczone jest dla każdego. Indywidualna polisa zapewni poczucie bezpieczeństwa zarówno ubezpieczonemu jak i jego bliskim w sytuacji nagłego nieszczęścia.

więcej informacji

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe to produkty chroniące przed kosztami związanymi ze zniszczeniem oraz utratą majątku.

więcej informacji

Ubezpieczenia komunikacyjne

To szczególny rodzaj ubezpieczeń, które kierowane są do posiadaczy i użytkowników wszelkich pojazdów mechanicznych. Umowę zawiera się zarówno z osobami fizycznymi jak też osobami prawnymi.

więcej informacji

Ubezpieczenia następstw wypadków

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków przyda się dla każdego który chce się zabezpieczyć przez bliżej niezidentyfikowanym uszczerbkiem na zdrowiu.

więcej informacji

Ubezpieczenia finansowe

Ubezpieczenia finansowe to bardzo szeroka grupa produktów oferująca ochronę zarówno dla spółek, jak i dla członków ich władz oraz pracowników.

więcej informacji

Broker - inne ubezpieczenia

Zobacz co zapewnia ci Broker.

więcej informacji

Pamiętaj, że
- Na to aby się nie ubezpieczać stać jedynie najbogatszych !!!
- W razie nieszczęścia oni poradzą sobie finansowo.
Zawsze polisę dostosowuje się do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej, rodzinnej i zawodowej.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl