Zapewniamy Ci osobistego Doradcę Serwisowego reagującego na potrzeby

  • Finansowy "Anioł Stróż", doskonale zorientowany w Twojej sytuacji finansowej, sugerujący najtrafniejsze rozwiązania z zakresu finansów osobistych
  • Rzeczowe doradztwo w zakresie posiadanych produktów oraz pomoc w zakresie doboru nowych
  • Optymalna dywersyfikacja dotychczasowych portfeli oraz zwiększanie ich efektywności

Niestandardowe sposoby inwestowania

Niestandardowe formy inwestowania lub wręcz rozrzutności inwestycyjnej zawsze były w modzie.
Dziś święcą triumfy, z uwagi na to, że w obliczu kryzysu tradycyjne produkty finansowe mogą okazać się mało zyskowne.

Czym większe ryzyko, tym większy potencjalny zysk więc wszystko zależy tylko od Ciebie oraz tego, czy Doradca Serwisowy dostarczy Ci wystarczająco dużo wiedzy aby Twoja decyzja była racjonalna.

A może kupisz obraz?

Wyspecjalizowane firmy z którymi współpracuje PDF Serwis oraz Doradca Serwisowy wymyślają coraz to nowe alternatywne rozwiązania mające na celu pomnożenie Twojego kapitału. Ciekawym pomysłem jest inwestowania w sztukę. Najbardziej popularne jest turaj inwestowanie w obrazy.

Formy inwestycji w obrazy:

  • najczęściej spotykaną formą jest art banking, gdy oferuje się wsparcie i wiedzę ekspertów, którzy oceniają konkretne dzieło sztuki, rekomendując jego zakup,
  • na rynku istnieją również "Art lokaty" gdzie dom aukcyjny sprzedaje obraz, jednocześnie gwarantując jego odkupienie, jeżeli w okresie trwania inwestycji średnia cena prac twórcy dzieła nie wzrośnie.

A może kamienie szlachetne, czy też monety kolekcjonerskie?

Numizmatyka jest w Polsce coraz bardziej popularna. NBP emituje rocznie monety kolekcjonerskie warte kilkadziesiąt milionów złotych i nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem nabywców.

Poprzez określenie "kamienie szlachetne" rozumie się wartościowe i rzadko spotykane okazy, które w rzeczywistości są odmianami niektórych minerałów lub skał. Największym szacunkiem i powodzeniem cieszą się diamenty, który po odpowiednim oszlifowaniu przeistacza się w brylant.

A może wolisz inwestować w ziemię?

Ziemia od zawsze byla dobrem pożądanym. Najbardziej cenna jest ta budowlana, ale zarobić można najwięcej na przekształceniach ziemi rolnej w budowlaną. Możesz samodzielnie zajmować się tymi formalnościami lub też powierzyć własne pieniądze wyspecjalizowanym podmiotom, które załatwią wszystko za Ciebie. Tak to jednak juz jest, że nie zrobią tego za darmo ale za niewielką częśc Twojego zysku.

A ile wiesz o winie, może warto w nie zainwestować?

Zapewne wiesz, że dobra butelka wina potrafi dużo kosztować. Są specjaliści, którzy wiedzą jak na tym zarabiać. Trzeba zaufać ich wyborom i czekać. Tak jak przy każdej inwestycji istnieje ryzyko, bo nikt nie zagwarantuje, że cały rocznik sprzeda się rewelacyjnie ale kapitał z reguły jest tutaj chroniony.

A może wolisz dużą przygodę, duże ryzyko i duży zysk?

Doradca Serwisowy nie cofnie się przed niczym aby zaproponować Ci wymarzoną inwestycję. Odszuka nawet poszukiwaczy skarbów, którzy chętnie przyjmą Twoje pieniądze aby prowadzić poszukiwania zatopionych statków i ukrytych skarbów...

Dowiedz się więcej u Swojego Doradcy Serwisowego.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl