Zapewniamy Ci osobistego Doradcę Serwisowego reagującego na potrzeby

  • Finansowy "Anioł Stróż", doskonale zorientowany w Twojej sytuacji finansowej, sugerujący najtrafniejsze rozwiązania z zakresu finansów osobistych
  • Rzeczowe doradztwo w zakresie posiadanych produktów oraz pomoc w zakresie doboru nowych
  • Optymalna dywersyfikacja dotychczasowych portfeli oraz zwiększanie ich efektywności

Kredyty samochodowe

Wyróżnikiem kredytu samochodowego udzielanego na standardowych przepisach prawa bankowegoa jest ewidentne kryterium jego przeznaczenia. Celem tego kredytu może być tylko i wyłącznie kupno środka transportu.

Dla kogo?

Istnieje możliwość uzyskania kredytu na zakup samochodu, motoroweru, motocykla czy skuterów śnieżnych i wodnych. Zwykle warunki kredytu zależą nie tylko od kwoty kredytu ale także od innych czynników:

  • wysokości wpłaty własnej
  • wieku pojazdu
  • długości okresu spłaty kredytu

Zabezpieczenia kredytu

Bank wymagać będzie zabezpieczenia kredytu samochodowego. Zwykle jest nim zastaw rejestrowy na pojeździe mechanicznym lub przewłaszczenie. Banki wymagają również ubezpieczenia pojazdu stanowiącego zabezpieczenie spłaty kredytu oraz dokonania cesji praw z polisy ubepieczeniowej.

Zalety

Umowy kredytu samochodowego przewidują czasami bardzo długie okresy spłaty (nawet do 10 lat) lecz najczęściej spotyka się 3 lub 5 letnie.

Dowiedz się więcej u Swojego Doradcy Serwisowego.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl