Zapewniamy Ci osobistego Doradcę Serwisowego reagującego na potrzeby

  • Finansowy "Anioł Stróż", doskonale zorientowany w Twojej sytuacji finansowej, sugerujący najtrafniejsze rozwiązania z zakresu finansów osobistych
  • Rzeczowe doradztwo w zakresie posiadanych produktów oraz pomoc w zakresie doboru nowych
  • Optymalna dywersyfikacja dotychczasowych portfeli oraz zwiększanie ich efektywności

Edukacja finansowa

PROCollybista - Rozumienie Istoty Pieniądza

Obszar dotyczący finansów jest często pomijany, gdyż brakuje nam kompetencji i wiedzy na temat pieniądza.
Warto dbać o tą sferę, ponieważ tylko synergia wszystkich 6 obszarów gwarantuje nam to szczęście, do którego wszyscy dążą.

PROCollybista - Rozumienie Istoty PieniądzaSpecjalnie z myślą o tych, którzy chcą stać się również specjalistami w tej dziedzinie i umiejętnie zarządzać swoimi finansami, przygotowaliśmy proces szkoleniowy PROCollybista - Rozumienie Istoty Pieniądza. Po przejściu szkolenia, już nigdy sfera finansowa nie będzie stanowić dla Ciebie tematu tabu.

Inteligencja finansowa jest częścią inteligencji emocjonalnej, to klucz do Twojej niezależności życiowej. By czuć się pewnie w tej dziedzinie trzeba umieć zarządzać swoimi emocjami i dysponować pewną wiedzą na temat pieniądza, a przede wszystkim utożsamiać się i identyfikować z chęcią pozyskiwania, umiejętnością utrzymania i pomnażania zasobów finansowych. To szkolenie ma na celu wykształcenie w Tobie tych wszystkich umiejętności.

Dowiedz się więcej u Swojego Doradcy Serwisowego.

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl